Firminis stilius – POPIT.LT
×

KAIP NUSIPIRKTI PASLAUGĄ

1 Išsirenkate norimą paslaugą.
2 Pridedate į krepšelį paslaugą.
3 Atsiskaitote, o mes atliekame

Jeigu kyla nesklandumų visuomet galite kreiptis el. paštu info@popit.lt arba telefonu darbo valandomis.

DARBO VALANDOS

Pir - Pen 10:00 - 18:00
Šeštadienį 11:00 - 15:00
Sekmadienį tik susitarus!

PAMIRŠOTE DUOMENIS?

NUO KO PRADĖSIME?

Spalvų sprendimai

Pati pradžia, kuri yra privaloma firminio stiliaus srityje - pritaikyti ir nuspręsti spalvų paletę, kuri toliau diktuos visus atributus stiliuje.

Šriftas

Sekantis etapas ne ką mažiau svarbesnis už pirmąjį - šrifto parinkimas, pagal kurį visi kiti dizaino elementai bus derinami.

Komponavimas

Paskutinis žingsnis - kompozicija, kurios metu komponuosime visus derančius elementus su parinktomis spalvomis ir šriftu.

Tai netiesioginė komunikacija pristatanti ir reklamuojanti kompaniją visur ir pirmasis kontaktas su būsimaisiais jūsų klientais

Rinkai pritaikomas įmonės įvaizdis – tolesnės sėkmingos veiklos neatsiejama dalis.

KOKIE ŽINGSNIAI TOLIAU?

01

LOGOTIPO GENERAVIMAS

Kai turime susikomponavę pirminį logotipo ar prekinio ženklo maketą, pagal jį toliau dirbame ir sugeneruojame įvairių dydžių ir formatų logotipą, kuris bus naudojamas tolimesnėje darbų eigoje kuriant firminį stilių.
02

VIZITINĖS KORTELĖS GAMYBA

Atsižvelgiant į turimą logotipą komponuojame vizitinės kortelės struktūrą, informacijos išdėstymą ir pritaikome grafinius elementus, kurie asoacijuotų tarpusavyje su logotipu, šriftu ir spalvų palete.
03

REPREZENTACINIAI SPRENDIMAI

Visa tai, kas įeina į identitetą - jūsų įmonės logotipas ar prekinis ženklas ant blanko, aplanko, voko, rašiklio, pieštuko, puodelio ar netgi ant rūbų.
04

REKLAMINĖS SRITIES SPRENDIMAI

Pristatomieji, nukreipiamieji ir reklaminiai stendai - kurie nukreips jūsų klientus pas jus pačius, reklaminės skrajutės, bukletai ir kortelės - svarbi dalis, kurioje pristatysite trumpai savo teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes.
VIRŠUS