Google – POPIT.LT
×

KAIP NUSIPIRKTI PASLAUGĄ

1 Išsirenkate norimą paslaugą.
2 Pridedate į krepšelį paslaugą.
3 Atsiskaitote, o mes atliekame

Jeigu kyla nesklandumų visuomet galite kreiptis el. paštu info@popit.lt arba telefonu darbo valandomis.

DARBO VALANDOS

Pir - Pen 10:00 - 18:00
Šeštadienį 11:00 - 15:00
Sekmadienį tik susitarus!

PAMIRŠOTE DUOMENIS?

Būkite žinoma

SU GOOGLE ADWORDS

IŠSAMIAU APIE GOOGLE ADWORDS

Kas yra Google AdWords?

Tai reklamos platforma, kuri leidžia talpinti reklaminius skelbimus Google paieškos rezultatuose ir kituose Google produktuose (pvz., Youtube, Gmail ir kt.). Trumpiau tariant – tiksli reklaminė žinutė tinkamam vartotojui tinkamu laiku, kuri užtikrina tikslinių vartotojų srautą ir aukštas pozicijas Google paieškoje.

Kaip visa tai veikia?

Google AdWords veikia aukciono principu –  varžomasi dėl aukštesnės reklamos vietos su konkurentais. Reklamos procesas prasideda nuo raktažodžių parinkimo, tuomet parengiama struktūra, kuriamos skelbimų grupės, reklaminės žinutės, nustatomas reklamos biudžetas. Reklama rodoma žmonėms, ieškantiems Jūsų prekių ar paslaugų.

Kokia nauda iš AdWords?

Google AdWords – vienas stipriausių paieškos variklių, kuris padeda atvesti klientus į Jūsų internetinį tinklapį, primena apie Jus arba informuoja, kad egzistuojate ir galite suteikti / parduoti būtent tai, ko klientui kaip tik dabar reikia. Jei nenaudojate šios reklamos priemonės, didelė tikimybė, kad esate nematomas ir tiksliniai vartotojai jūsų negali paprastai rasti.

Uždirbkite

SU GOOGLE ADSENSE

IŠSAMIAU APIE GOOGLE ADSENSE

Kas yra Google AdSense?

Jūsų puslapyje bus rodomi su turiniu susiję reklaminiai skydeliai, už kurių paspaudimus jūs gausite pinigus. Tačiau AdSense platformoje pinigai mokami už paspaudimą, bet ne už parodymą, o užsidirbti už vidutinį paspaudimą galite gauti apie 0.20$, tačiau paspaudimo vertė svyruoja nuo 0.05$ iki 50$, o kartais ir daugiau.

Kokie AdSense privalumai?

Stebėti srautą, paspaudimus ir parodymus galite labai paprastai, prisijungę prie AdSense platformos, kadangi Google sistema suteikia itin išsamią informaciją apie paspaudimus ir parodymus iš kurių jūs uždirbate pinigus.

STEBĖKITE SRAUTUS PER

GOOGLE ANALYTICS

IŠSAMIAU APIE GOOGLE ANALYTICS

„Google Analytics“ ne tik leidžia išmatuoti pardavimus ir jų pokytį, bet suteikia ir naujų įžvalgų, kaip lankytojai elgiasi jūsų svetainėje, kaip iki jos atėjo ir kaip jūs galite paskatinti internautus vėl grįžti.Tam, kad bendrovė gautų apčiuopiamą naudą, gauti duomenys turi būti tinkamai apdorojami ir modeliuojami, tada jie parodys, kokiu virtualios erdvės keliu eina potencialus vartotojas, kaip jis randa vieną ar kitą prekių ženklą internete, kokius žingsnius žengia iki sprendimo pirkti jūsų siūlomą produktą ar paslaugą.

 

DOMINA PASLAUGA?

Mes galime užtikrinti, kad jums parinksime sėkmingą reklamos priemonę, kuri padės jūsų verslui suklestėti.

Neabejojame, kad su mūsų pagalba - jūsų verslas sulauks naujų potencialių prikėjų, klientų ar partnerių.

VIRŠUS