×

KAIP NUSIPIRKTI PASLAUGĄ

1 Išsirenkate norimą paslaugą.
2 Pridedate į krepšelį paslaugą.
3 Atsiskaitote, o mes atliekame

Jeigu kyla nesklandumų visuomet galite kreiptis el. paštu info@popit.lt arba telefonu darbo valandomis.

DARBO VALANDOS

Pir - Pen 10:00 - 18:00
Šeštadienį 11:00 - 15:00
Sekmadienį tik susitarus!

FORGOT YOUR DETAILS?

Pagrindiniai klausimai

„TVS“ – Turinio Valdymo Sistema.

Mes naudojame „Joomla“, „WordPress“ ir „Opencart“ turinio valdymo sistemas. Pirmosios dvi gali būti naudojamos bet kokiems svetainių tipams, o paskutinioji Opencart – prekybai.

Garantiją teikiame mūsų  sukurtoms svetainėms ar koreguotoms. Mes garantuojame, kad svetainė veiks nepriekaištingai, visi įskiepiai ar integruoti moduliai atliks sklandų veikimą, iškilus problemoms, kai pastarieji nustoja veikti ar veikia ne taip, kaip veikė prieš tai – mes įsipareigojame išspręsti visus nesklanumus.

Susisiekti patartume šiuo metu elektroniniu paštu info@popit.lt arba užpildę formą mūsų kontaktų puslapyje, facebook puslapyje paspaudę čia. Taipogi galite ir mums paskambinti numeriu +370 688 00560. (Tuo pačiu numeriu galite susisiekti ir per Viber programą)

Responsive - tai prisitaikantis dizainas prie bet kurio įrenginio rezoliucijos automatiškai. Nepamirškime to, kad kai kurios naršyklės taipogi gali rodyti šiektiek skirtingai dizainą - todėl, mes paruošiame dizainą visoms platformoms prisitaikantį dizainą, kad lankytojas neliktų suabėjojęs dėl kokybės.

Suteikiame galimybę atsiskaityti už paslaugas iš bet kurio Lietuvos banko (Swedbank, Medicinos bankas, Šiaulių bankas, SEB, Danske Bankas, DNB, Nordea, Citadele, Luminor), taipogi ir Paysera ir PayPal.

Taip, galite atidėti atsiskaitymą už paslaugas iki dviejų savaičių. Atidėjimą taikome nuolatiniams mūsų klientams, kurie užsisakė mūsų paslaugas ne mažiau nei du kartus ir jų atidedama suma neviršiją pirmųjų užsakymų sumos daugiau nei 50%. Ilgesnius atidėjimo terminus galime taikyti pagal papildomus individualius susitarimus.

Prenumeruodami mūsų naujienas jūs galite sulaukti išskirtinių pasiūlymų, akcijų ir būsite pirmieji informuoti apie visus specialius pasiūlymus susijusius su mūsų paslaugomis ar mūsų partneriais. Taipogi, kas mėnesį atsitiktine tvarka vienas prenumeratorius gauna išskirtinį pasiūlymą įsigyti konkrečią prekę už ženkliai mažesnę kainą.

Įvaizdžio sąvokos

Stiprios ir nuoseklios įmonės skiriamasis bruožas. Tai spalvų, grafikos, žodžių, tipografijos, dizaino, nuolatinių elementų rinkinys, Jis užtikrina įmonės išskirtinumą ir identifikaciją pristatant, ir reklamuojant įmonę.

Nustatyta tvarka užregistruotas, originaliai išspręstas, meninis vaizdas (unikalūs žodžiai ir pavadinimai, meninės kompozicijos ir piešiniai, suderinti su raidėmis, skaičiais, žodžiais ir kitais elementais.).

„Prekybos ženklas“, „Firmos ženklas“, „Ženklas“, „Emblema“ – padedantis atskirti ir identifikuoti savos įmonės prekes nuo kitų įmonių gaminių.

Firminis ženklas, grafinis ženklas - specialiai parengtas, unikaliai parašytas pilnas ar sutrumpintas įmonės pavadinimas. Logotipo paskirtis suvienyti pagrindinius įmonės įvaizdžio stiliaus sudedamuosius elementus į vieną stilistinę visumą.

Spalva yra pilnavertė komunikacijos sistemos dalyvė. Spalva gali persmelkti praktiškai visas įmonės gyvavimo sritis - pradedant logotipu, firminiais blankais, baigiant pastato ar biuro apipavidalinimu, - taip spalva tampa viena iš pagrindinių įmonės identiteto detalių.

 Neatsiejama verslo dalis, kuri yra itin svarbi, kad Jus ir Jūsų įmonę reprezentuojanti vizitinė kortelė puikiai atrodytų, ir būtų kokybiškai pagaminta.

Tai dokumentas, tarnaujantis Jums kiekvieną dieną. Jo paskirtis – pristatyti įmonę, bet neįkyrėti skaitant tekstą dokumente. Kiekvienai įmonei svarbu turėti išskirtinį firminį blanką atitinkantį veiklos pobūdį.

Įvairių dydžių standartiniai vokai su Jūsų įmonės rekvizitais bei logotipu, kuris patrauks gavėjo dėmesį dar prieš atplėšiant voką.

 Firmos aplankai reklamos medžiagai ir dalykiniai dokumentacijai. Į aplanką patogu sudėti konferencijų medžiagą, produktų ir paslaugų aprašymus. Firminis aplankas su Jūsų firmine atributika gali atstoti prekių ir paslaugų katalogą, kurį kiekvienam klientui galima surinkti iš atskiru lapų, atsižvelgiant į jo poreikius.

Trumpas, lakoniškas posakis, kuris prilyginamas įmonės devizui.

Specifiniai klausimai

Į tai įeina svetainės atnaujinimas, modulių koregavimas, įdiegimas, turinio pildymas, keitimas, koregavimas. Taipogi į šią paslaugą gali įeiti ir svetainės dizaino koregavimas, tobulinimas, klaidų šalinimas, optimizacija pačios svetainės, priklausomai nuo sutarties - SEO auditas, optimizacija ir pilnas paruošimas veikimui.

Šio tipo puslapiai reprezentuoja jus ar jūsų veiklą, nepriklausomai nuo to ką jūs veikiate, kuo užsiimate ar esate. Šio tipo puslapius klientai renkasi dažniausiai tada, kai tiesiog nori suteikti informaciją apie teikiamas paslaugas.

Šio tipo puslapiai turi dalį prezentacinio puslapio ir elektroninės parduotuvės, tai reiškia, kad klientas reprezentuoja savo įmonę, veiklą ar patį save, tuo pačiu užsiima prekyba internetu. Visa informacija tokio pobūdžio puslapiuose būna talpinama atskirai, o prekių katalogai surūšiuojami pagal kliento norus, tačiau visa tai vyksta vienoje vietoje. Tokio pobūdžio puslapiai itin populiarūs tiems, kurie užsiima ir paslaugų, ir prekių tiekimu.

Šio tipo puslapiai pasižymi tuo, jog yra orentuoti į prekybą tiek didele apimtimi, tiek vidutine ar maža. Nepriklausomai nuo prekių pobūdžio, nesudėtingai galima padaryti parduotuvę universalią. Itin lengvas administravimas, patogus užsakymų stebėjimas realiu laiku, prekių likučių informacija ir pranešimai apie juos padaro jūsų prekybą ir jos administravimą itin paprastu ir maloniu.

Tai bet kurios įmonės vizitinė kortelė, pagal kurią ji sutinkama ir vėliau atpažįstama, tai netiesioginė komunikacija pristatanti ir reklamuojanti kompaniją visur ir visada. Tai pirmasis kontaktas su būsimaisiais kompanijos klientais. Į ta įeina logotipas, vizitinė kortelė (iki 10 skirtingų vardų ir pavardžių), blankai ir prezentacinė skrajutė.

Jeigu buvote mūsų klientas arba toks dar esate, mes tai atliksime vos jums prireikus.

SEO (ang. Search Engine Optimization) vadinama paieškos sistemų optimizavimu. SEO skirta darbui su Google, Yahoo, Bing ir kitomis paieškos sistemomis, o dar tiksliau – internetinių svetainių optimizavimui paieškoje. Lietuvoje populiariausia paieškos sistema yra Google, kadangi net 98 procentai lietuvių naudojasi būtent šia paieškos sistema.

VIRŠUS